Merhaba değerli ziyaretçimiz. 

teslimat konusunda yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere iki konu üzerinden bilgi sağlayacağız.

1- Yurtiçi kargo çalışma sistemi.

Ürün veya ürünleri satın alma esnasında sizden istenilen bilgileri eksizksiz ve hatasız olarak doldurmanız gerekmektedir. Ürün bir veya iki iş günü içerisinde size ulaşmak üzere kargolanır. Ürünün size ulaşma süresini etkileyen faktörler bulunduğunuz il yada ilçenin merkeze olan konumudur. Ürünlerimiz Antalyadan kargolanmaktadır. özenle sizler için paketlenir. Ürünü teslim alırken lütfen kontrol ederek alının. hasar görmüş ürünler şirketimizin sorumluluğuna girmez aksi takdirde. Gönderiniz yola çıktığında sizler SMS ile bilgilendirilirsiniz, aynı zamanda mailinize de takip numarası gönderilmektedir. Bunlardan biri olmadığı takdirde iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

2-Yurtdışı kargo ve teslimat 

Ürünü satın almadan önce site yetkilileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir çünkü yurtdışı kargolarında iki farklı seçenek vardır hızlı ve normal  kargo.

hızlı kargo ürünün geleceği şehre göre farklılık gösterir tahmini üç ila beş iş günü içerisinde teslim edilir ve ek ücrete tabi dir. örneğin Almanya 135 TL gibi.

Normal kargo ise 2 ila 5 bazen 7 haftayı bulan teslim süresine ulaşır. Ücreti yine gideceği ülkeye göre değişkenlik gösterir 30 tl ile 80 tl rasında . Bu seçenekleri sipariş vermeden önce lütfen site yetkilimiz ile görüşün..